LELO - Luna Beads Mini

  • Kod: pr5502201
  • Dostępność: Jest
  • 216,00 zł

LELO LUNA Mini dla kobiet poniżej 30 roku życia i/lub przed urodzeniem dziecka!

Luna mini to mniejsza wersja kulek LELO LUNA .

Kto powiedział, że przyjemność i zdrowie nie idą ze sobą w parze? Kulki luna pomagają nie tylko w odkrywaniu własnej seksualności, ale także w ćwiczeniu mięśni kegla, które pozwalają na zwiększenie rozkoszy płynącej z orgazmu.
Możesz korzystać z nich w pojedynkę, sprawdzając, jakie bodźce są dla Ciebie najodpowiedniejsze i dowiadując się przydatnych informacji o tajnikach swojego ciała. Kulki są jednak także świetnym gadżetem dla dwojga – pozwalają na rozpoczęcie wyprawy w głąb erotycznych fantazji i wspólnych potrzeb.
Za pomocą kulek nie tylko dostarczasz sobie subtelnych wibracji, które zwiększają rozkosz, ale także wzmacniasz ścianki waginy oraz mięśnie dna miednicy, które pozwolą Ci lepiej odbierać bodźce. Dzięki temu Twoje orgazmy będą silne i upajające.
Kulki wykonane są z bezpiecznego dla organizmu silikonu, by zapewnić Ci jak największy komfort użytkowania. W komplecie znajdziesz satynowy woreczek, w którym możesz je przechowywać.


LELO LUNA to koraliki dla kobiet, które cenią swoją zmysłowość – łączą przyjemność oraz system ćwiczeń, który pozwala partnerom na rozbudowę intymności na przyszłe lata. Zaprojektowana jako stylowa alternatywa dla tradycyjnych "kulek gejszy", korale LUNA pracują nad zwiększeniem siły i sprawności ściany pochwy i czynią ją bardziej czułą na dotyk, poprawiając kontrolę mięśni co w rezultacie zapewni silniejsze orgazmy w przyszłości. Delikatnie umieszczone w środku powodują wibrajce spowodowane ruchem, co jest najbardziej przyjemnym ćwiczeniem z możliwych. Koraliki LUNA są idealnym akcesoriem dla tych, którzy cenią sobie przyjemności jakie niesie dbanie o własne ciało.
 
Tak jak wszystkie przedmioty dające przyjemność produkcji LELO, korale LUNA zostały zaprojektowane by zaspokoić w każdej sytuacji jaka nadejdzie. Stworzone z silikonu wolnego od żywicy ftalowej zatwierdzonego przez FDA, zestaw dwóch korali 28-gram oraz dwóch 37-gram został opracowany by ćwiczyć mięśnie pochwy, a z czasem zapewnić zwiększony opór.

Każdy zestaw LUNA dostępny jest w bardzo eleganckim opakowaniu w atłasowej torbie, która zawiera instrukcję obsługi, pasek wyciągający oraz roczną gwarancję LELO.

Zalecamy po każdorazowym użyciu zabawki erotycznej, dokładnie ją zdezynfekować a następnie wytrzeć do sucha lub przepłukać wodą.
 
 
LELO jest jedną z najczęściej kupowanych zabawek erotycznych na świecie!

Specyfikacja:
Wymiary Pasa -  75 x 30 x 10 mm
Wymiary Korali - 29 mm
Waga - 36 mm 2 x 28 gram (jasnoróżowe) 2 x 37 gram (jasnoniebieskie)
Wykończenie - Lśniące/Perłowe
Tworzywa - PC-ABS / silikon bezpieczny dla ciała
 
Dlaczego Lelo LUNA?
- TWORZYWA BEZPIECZNE DLA CIAŁA ZATWIERDZONE PRZEZ FDA
- TWORZYWA ABS I SILIKON WOLNY OD ŻYWICY FTALOWEJ
- ORYGINALNY KSZTAŁT
- ZAPROJEKTOWANY DO LICZNYCH ZABAW
- CAŁKOWITA KONTROLA NAD DOZNANIAMI
- UŻYCIE Z CZASEM POWODUJE ZWIĘKSZONY OPÓR ŚCIAN
- DELIKATNE UCZUCIA POTĘGUJĄCE ROZKOSZ
- WIBRACJE WYWOŁANE RUCHEM KORALI
- POŁĄCZENIE PRZYJEMNEGO Z POŻYTECZNYM
- ĆWICZENIE MIĘŚNI KEGLA – TRWAŁE REZULTATY
- ROCZNA GWARANCJA LELO
 
LELO LUNA - PIĘKNO SAMO W SOBIE...