Masażer prostaty - Lelo Hugo Prostate Massager Ocean Blue Niebieski

  • Kod: epLE083C
  • Producent: Lelo
  • Dostępność: Jest
  • 966,00 zł

Zapewnij sobie orgazm tak silny, że zwali Cię z nóg. Hugo dba o męską rozkosz – dzięki odpowiedniej stymulacji jest w stanie zwiększyć intensywność szczytowania aż o 33%. Takie są fakty.

Orgazm powinien być wybuchowy, długi i mocny, choć nie każdy mężczyzna jest w stanie to osiągnąć. Weź swoją satysfakcję we własne ręce i poznaj najbardziej efektywny sposób na doprowadzenie się do eksplozji rozkoszy.

Hugo wyposażony jest w dwa silniczki – w głównym członie, stymulującym prostatę oraz w podstawie, która masuje jądra i pobudza krocze delikatnie bądź mocno, tak, jak lubisz najbardziej. Dzięki technologii SenseMotion jest w stanie zapewnić Ci orgazm, jakiego jeszcze nie znałeś. Nawet bez konieczności dotyku.

Masażer może Ci zaoferować aż osiem programów wibracyjnych, dzięki którym wybierzesz ten najskuteczniejszy, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Hugo działa zdalnie, nawet na 12 metrów, dlatego może stanowić doskonały gadżet do zabawy we dwoje. Wystarczy, że oddasz kontroler partnerce bądź partnerowi, który w pełni przejmie władzę nad Twoim szczytowaniem. Ta podniecająca gra nie była do tej pory możliwa na tak wielką skalę.

W eleganckim pudełku znajdziesz instrukcję, która pomoże Ci w pełni cieszyć się swoim nowym stymulatorem, kabel USB, który zapewni mu długie działanie oraz satynowy woreczek, w którym możesz go przechowywać kiedy tylko skończysz zabawę.

Najważniejsze cechy Twojego masażera:

8 programów oraz sterowanie zdalne do 12 metrów.

Technologia SenseMotion, reagująca na ruch pilota.

Wodoodporność.

Ładowanie USB.

Gładziutki sylikon, naturalny w dotyku, świetnie odbierany przez ciało.

Wymiary 13,1x16,8x4,1cm

Waga 116g

Akumulatorek 420mAh

Ładowanie 2h, praca po nim 1h

Standby 90dni

Maksymalna głośność 50dB

Sterowanie 1 przycisk plus pilot