Plug analny - Fifty Shades of Grey Freed Rechargeable Vibrating Pleasure Plug

  • Kod: epSH088A
  • Producent: Fifty Shades of Grey
  • Dostępność: Jest
  • 289,00 zł

 

Jeśli kiedyś zastanawiałeś się, jak wyglądałoby Twoje życie erotyczne, gdybyś był bohaterem Pięćdziesięciu twarzy Grey’a, teraz możesz przekonać się o tym na własnej skórze. Seksowna, luksusowa kolekcja zabawek erotycznych inspirowanych tą bestsellerową książką pozwoli Ci na zanurzenie się w świat wyuzdanych igraszek i niepohamowanej rozkoszy.

 

Analna stymulacja to idealna zabawa dla naprawdę niegrzecznych chłopców. Ten plug analny będzie najlepszym gadżetem zarówno dla tych, którzy już wiedzą, jak korzystać z tego typu zabawek, jak i dla tych, którzy dopiero uczą się potrzeb seksualnych swojego ciała.

 

Plug został wykonany z miękkiego, przyjemnego w dotyku sylikonu medycznego. Ma klasyczny kształt stożka z subtelnym wejściem, które rozszerza się u dołu, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do wnętrza, wypełniając je w całości.

 

Jednak jego najważniejszą zaletą jest silny mechanizm, który pozwala na zakosztowanie w wibracjach rozchodzących się po całym anusie, stymulujących prostatę mocnymi, głębokimi dreszczami. Korzystaj z ośmiu programów wibracji i aż dwunastu prędkości, wybierając je do swojego nastroju i potrzeb. Baw się tą różnorodnością i dowiedz się, czego potrzebujesz, by zapewnić sobie spektakularny orgazm.

 

Ten model jest wyposażony w nierzucający się w oczy pilot, który pozwala na zdalne sterowanie plugiem. Dzięki temu nie musisz wyciągać korka, by bawić się jego możliwościami. Możesz także wręczyć pilot partnerce bądź partnerowi i poznać wszystkie zalety wiążące się z oddaniem drugiej osobie władzy nad swoją satysfakcją.