Stymulator oralny - Lelo Ora Oral Sex Simulator Black

  • Kod: epLE069A
  • Producent: Lelo
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny
  • 473,00 zł

Czy Ty też kochasz seks oralny? Wprost nie możesz się doczekać, aż poczujesz na sobie delikatne bądź mocne dotknięcia języka, lekko pulsującego i pozwalającego Ci roztopić się z rozkoszy? Teraz nie musisz czekać – taką przyjemność zaaplikujesz sobie sama. No, nie tak całkowicie sama, Ora Ci w tym pomoże.

Ora to innowacyjny symulator seksu oralnego, który pozwala na cieszenie się z tej formy zbliżenia bez szukania do tego partnera czy partnerki. Od teraz możesz być całkowicie samowystarczalna, doświadczając niesamowitych orgazmów bez żadnych zakłóceń.

Symulator działa na dziesięciu programach stymulacji, które możesz dostosować do swojego nastroju i potrzeb. Pragniesz delikatności i powolnego doprowadzania na skraj najwyższy uniesień? A może mocnych liźnięć, po których będziesz drżeć i dochodzić w silnych drgawkach? Cokolwiek wybierzesz, Ora spełni Twoje życzenie i zostawi Cię błagającą o jeszcze. Uważaj, to uzależnia.

W eleganckim pudełku znajdziesz instrukcję, która pomoże Ci w pełni cieszyć się swoim nowym symulatorem, ładowarkę, która zapewni mu długie działanie oraz satynowy woreczek, w którym możesz go przechowywać kiedy tylko skończysz zabawę.